Szukasz pracy? Zadzwoń do nas +48 660 554 500.

Menu
Spełnianie marzeń razem z nami jest możliwe! Przekonaj się sam!
  • Home
  • Informacje
  • Spełnianie marzeń razem z nami jest możliwe! Przekonaj się sam!

Spełnianie marzeń razem z nami jest możliwe! Przekonaj się sam!

data publikacji 8 kwietnia 2022
data modyfikacji 12 czerwca 2024

W roku 2018 Joanna i Jarosław Bzdeń zostali przez nas zrekrutowani, przyjechali do naszego biura do Almelo gdzie podpisaliśmy wszystkie niezbędne dokumenty. Już na początku wiedzieliśmy, że są to dobrzy ludzie. Ich otwartość oraz poczucie humoru skradło nasze serca.

Kiedy podpisaliśmy dokumenty, wypiliśmy dobrą kawę czas było ruszać w drogę do ich nowego domu z Timing. Ich pierwsze zakwaterowanie znajdowało się w Belgii 80km od miejsca ich pracy. Każdego dnia dojeżdżali do Bergen op Zoom nie narzekając, że dystans do pracy jest zbyt duży. Kiedy przyjeżdżaliśmy na kontrolę czystości do ich domu zawsze było czysto.

Pomimo tego, że rodzina Bzdeń nie znała dobrze języka angielskiego to w pracy pokazali, że ich cechy takie jak pracowitość, elastyczność oraz samodzielność przyczyniły się do długotrwałej współpracy z firmą Bleckmann.

W późniejszym czasie mieliśmy możliwość przeprowadzenia Joanny oraz Jarosława do nowego domu w Bergen op Zoom. Byli wtedy bardzo szczęśliwi co wiązało się z krótkim dystansem do pracy. Dom był piękny, duży z własnym ogrodem.

Pewnego dnia otrzymaliśmy telefon od Joanny czy ich syn może do nich dołączyć i przyjechać do pracy w Bleckmann w Bergen op Zoom na co, w porozumieniu z kolegami z lokacji w Bergen op Zoom, zgodziliśmy się. Ich syn Mateusz dołączył do nich, był to lipiec 2018 rok.

Nadal jednak miało się wrażenie, że chcą znaleźć dla siebie własne miejsce. Szukali odpowiedniego mieszkania przez ponad trzy miesiące, kontaktując się z różnymi agencjami nieruchomości w okolicy. Niestety bez rezultatu. Poprosili nas o przedstawienie oświadczenia, które pomoże im w uzyskaniu wymarzonego mieszkania. Nie wahaliśmy się ani chwili i od razu zaczęliśmy pisać pozytywne oświadczenie. W nim opisaliśmy, że są to bardzo lojalni i dobrzy ludzie i jeśli zdecydują się opuścić mieszkanie to umowa najmu z Timing zostanie rozwiązana na ich własną prośbę. Połączenie ugruntowanej pozycji w pracy i gwarancji godzin sprawiło, że osiągnęli swój cel. Joanna oraz Jarosław otrzymali swoje własne, pierwsze, prywatne mieszkanie w Holandii, jak bardzo byli szczęśliwi!

Będzie nam ich brakować podczas wizyt domowych, ale na pewno spotkamy ich w firmie Bleckmann. Oczywiście nie każdy ma tymczasową pracę, w której może zostać przez długie lata, ale ta rodzina udowodniła, że dzięki działaniu z odpowiednim nastawieniem jest to możliwe. Dużo osób chciałoby osiągnąć ten sam cel, znaleźć swój własny kąt choć nie zawsze jest to takie proste przez małą dostępność mieszkań oraz budżet.

Przez cały okres współpracy traktowaliśmy się z wzajemnym szacunkiem. W ramach podziękowania otrzymaliśmy wspaniałą wiadomość:

Dzień dobry,
W dniu wczorajszym wyprowadziliśmy się z mieszkania agencyjnego. Chcieliśmy bardzo podziękować szefowej oraz całemu zespołowi z Almelo za opiekę nad nami przez okres prawie trzech lat. Zawsze mogliśmy na Was liczyć, nigdy nie odmówiliście nam pomocy. Bardzo dziękujemy.
Joanna i Jarosław Bzdeń

Ostatnie wpisy

Wzrost minimalnej krajowej w Holandii od 1 lipca!

data publikacji 27 czerwca 2024
Z radością informujemy, że od 1 lipca minimalna stawka godzinowa w Holandii wzrośnie do 13,68 EUR brutto na godzinę. To znaczący krok naprzód w poprawie warunków pracy i życia dla wielu pracowników.
Czytaj dalej

Jakie informacje powinno zawierać CV?

data publikacji 21 maja 2024
Co powinno znajdować się z CV
Czytaj dalej

Operator wózka widłowego w Holandii

data publikacji 1 marca 2022
Decyzja o wyjeździe za granicę w poszukiwaniu pracy nigdy nie jest łatwa.
Czytaj dalej