Szukasz pracy? Zadzwoń do nas +48 660 554 500.

Operator wózka widłowego Heftruck

Praca w światowej firmie Timberland na stanowisku operatora.

  • Miasto ALMELO
  • Liczba godzin tygodniowo 4 - 40 Liczba godzin tygodniowo
  • Wynagrodzenie € 13,68 brutto na godzinę
  • Kategoria Logistyka
  • Rodzaj kontraktu

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Almelo

Obowiązki:

  • praca jako operator wózka widłowego
  • tworzenie etykiet
  • przygotowanie palet do wysyłki
  • drobne prace magazynowe
Show moreShow less

Co oferujemy

  • stawkę: 13,68 € brutto oraz dodatki zmianowe,
    praca na pełen etat przez dłuższy okres czasu na dwie zmiany ze stabilnym tygodniowym harmonogramem,
  • standardowa podwyżka po pół roku i po roku,
  • dobre wskazówki i jasne instrukcje pracy wydane przez doświadczonego kolegę zaraz po rozpoczęciu pracy,
  • stajesz się częścią zmotywowanego zespołu z przyjemną atmosferą,
  • bezpłatne buty robocze i parking,
  • codzienny dostęp do niedrogich świeżych kanapek lub ciepłych posiłków w stołówce,
  • zniżka dla personelu na wspaniałe produkty Timberland.

Wymagania

  • doświadczenie jako operator wózka widłowego,wózka jezdniowego lub EPT (minimum 6 miesięcy),
  • certyfikat na wózki widłowe lub chęć wyrobienia wewnętrznego certyfikatu,
  • gotowość do pracy fizycznej,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom: B1) .

Mile widziane:

  • prawo jazdy kategorii B.

O firmie

Timberland to marka wysokiej jakości obuwia i odzieży męskiej, damskiej i dziecięcej. Centrum dystrybucji na Europę i kraje sąsiednie znajduje się w Almelo. Centrum dystrybucyjne Timberland w Almelo to wysokiej jakości zautomatyzowany magazyn, z którego zaopatrywane są sklepy Timberland i inni klienci. Nasze centrum dystrybucyjne obsługuje 9 europejskich biur sprzedaży z własną siecią w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Ameryce Środkowej, Afryce i Indiach. Będziesz pracować w fajnym zespole z około 20 kolegami. 2 lub 3 razy w roku Timberland organizuje bardzo przyjemne imprezy firmowe dla wszystkich kolegów. Brzmi dobrze, prawda?

Dodatkowe informacje

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia:470

Zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV poprzez skorzystanie z przycisku APLIKUJ. Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, a przede wszystkim spełniającymi wymogi danej oferty.

W CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:

 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym wizerunku twarzy w postaci fotografii, podanych przeze mnie w procesie rekrutacyjnym, w tym w dokumentach rekrutacyjnych, przez firmę Timing Sp. z o.o., będącą administratorem moich danych osobowych, do celów rekrutacji, w której biorę udział, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom,  W tym pracodawcom użytkownikom, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1)."